20 Şubat 2012 Pazartesi

Haydi Bismillah!

      Eveeett '' herkesin var benim niye yok ki?'' diyerek teşrif etme kararı aldığım bloggerda 2. gün itibariyle ilk yayınımı yazmaya başladım. Burada bulunma amacım aman efendimm yok insanlara fayda sağlayacak fikirler yazmak, yok moda,yemek,iş yaşamı hakkında atıp tutmak falan değil. Demek istediğim blogumun bi' ana teması yok =)) Ben sadece, ''sevdiklerimi yazarım, benim sevdiklerimi sevenler de gelir beni bulur '' gayesi içerisindeyim. Sık yazmam ama hoşlanırım yazmaktan ama en çok da yazdıklarımı okumaktan. Bunu geçenlerde bir yerde görmüştüm ''aa ben işte'' demiştim ama hatırlamıyorum şimdi =)
   
      Neden Lunapark?


     Şu ''lunapark hayatın tam kendisidir, bazen korku tünelleriyle bazen dönmedolaplarla bazense adrenalin patlamasıyla geçer ömrümüz'' falan filan geyiğine hiç girmeyeceğim. Tamam doğrudur, isteyen özdeşleştirebilir,gayet de uygun gözükür ama beni kasar duymaktan,görmekten bıktığım şeyler.
     Aklımda herşeyin belirli bir rengi vardır bazılarının ise birkaç rengi vardır. Hatta o kadar güzeldir ki o renkler tanımlayamam bile. LunaPark  da öyle kavramlardan biri işte belki de 1.si benim için =) (sevgilim  bi kavram olsaydı işler değişebilirdi tabi =P) Sadece ismini duyduğumda bile tuhaf bi' mutluluk kaplıyor içimi, o kadar  yani =) Velhasıl sevdiğim şeyleri paylaşmayı istediğimden en sevdiğimi tepeye oturtayım dedim. Olay budur, herhangi bi' gizemi efendime söyleyeyim derin bi' manası yoktur.
     Belki bu ilk ve son blogum ... Aslında sevdim yazmayı,uğraşmayı ama çabuk sıkılma gibi bi' huyum da var maalesef. Hadi bakalım hayırlı olsun =D
      
      Edit: @naesarangtr sen de gördüm tabii ki blogunu tekrar okuyunca farkettim =) 

4 yorum:

 1. Umarım çabuk sıkılma huyun burası için geçerli olmaz. Yazılarının sıkı takipçisi olabilitem mevcut ne de olsa ^^ Blog günlüğün hayırlı olsun bu arada. Bol " entry " dileklerimle...

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürlerr ve umarım =) Olabiliteni kesinliğe çevirebilmek umuduyla^^

  YanıtlaSil
 3. NurG'm birbirimizi cesaratlendirelim, yazarız herhalde :P
  Hadi hayırlı olsun^^ İlk yazında sevgi, sevgi, sevgi. Mükemmel =)

  YanıtlaSil
 4. Ayyy yaaa evet ne çok kullanmışım o kelimeyi =) İşim gücüm sevgi kkkkkk

  YanıtlaSil